Önce Uçak Saatini ve Sonra Koltuğunu Değiştirdi…

Sabiha Gökçen Havalimanı’na inerken pistten çıkan uçakta hayatını kaybeden Alev Gençoğlu’nun, önce uçak saatini erkene aldığı sonrasında koltuğunu değiştirdiği ortaya çıktı.

İzmir- İstanbul seferini yapan yolcu uçağı çarşamba günü saat 18.19’da Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na indikten sonra duramayarak pistten çıktı. Sürüklenen uçak yol kenarına düşerek parçalandı. Kazada 3 kişi hayatını kaybetti. Ölenlerden 60 yaşındaki Alev Gençoğlu bugün İstanbul’da son yolculuğuna uğurlandı.

ANNESİ TABUTA SARILARAK GÖZYAŞI DÖKTÜ

Alev Gençoğlu için öğle vakti Kadıköy‘deki Erenköy Galip Paşa Camii’nde tören düzenlendi. Gençoğlu’nun cenazesine ailesi, yakınları ve arkadaşları katıldı. Camideki başka bir cenazeye gelen Sanatçı Erol Evgin de aileye taziyede bulundu. Anne Hayriye Gençoğlu tabuta sarılarak uzun süre gözyaşı döktü.

“UÇAĞINI ERKENE ALDIRDI”

Gençoğlu’nun normalde 21.00’da olan biletini 17.00 seferiyle değiştirdiği öğrenildi.

Alev Gençoğlu’nun yakını Salih Özgür , “Görünmez kaza işte. Uçağı 21.00’a almıştı sonra 17.00’a çekti. Allah rahmet eylesin, çok iyi bir insandı. Koltuk numarasını değiştirmiş. 6 numaraya gelmiş. 3 kadın yan yana vefat etmişler” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir